WATERPROOF LIPLINER

WATERPROOF LIPLINER

Categories: ,

Description

Waterproof Lip Pencil ju ndihmon të definoni buzët tuaja në formën perfekte. Gjithashtu lapsi ndihmon buzkuqin të qëndrojë më gjatë në buzë. Eshtë rezistente ndaj lagështisë dhe djersës. Vjen me shumë nuanca.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “WATERPROOF LIPLINER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *