TROPICAL LIPSTICK

TROPICAL LIPSTICK

Categories: , ,

Description

Ngjyra rrëzëllitëse,buzë të buta dhe të fryra me Tropical Lipstick. Buzkuqi zbut buzët dhe i ndihmon të duken shumë bukur me efektin ekstra zbutëse. Ky buzkuq ka super aromë dhe mund ta përdorni në cdo ditë.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TROPICAL LIPSTICK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *