TINTED EYEBROW

TINTED EYEBROW

Category:

Description

Tinted Eyebrow Mascara krijon një efekt intens dhe definon vetullat tuaja me teksturën e vet kremoze. Furca me fije e bën vetullën të duket më natyrale.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TINTED EYEBROW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *