SUPERSHINE LIPSTICK

SUPERSHINE LIPSTICK

Categories: ,

Description

Supershine Lipstick ka teksturë kremoze dhe për këtë fakt është shumë e lehtë në përdorim. I jep ekstra shkëlqim buzëve dhe vjen me 21 nuanca të ndryshme. Mbron lëkurën sensitive të buzëve falë formulës speciale që ka.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SUPERSHINE LIPSTICK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *