SUPERMATTE LIPSTICK

SUPERMATTE LIPSTICK

Categories: ,

Description

Supermatte Lipstick krijon një pamje të butë në buzët tuaja. Ju mundëson ngjyra intensive falë formulës speciale që ka dhe është mat . E përshtatshme për të gjitha llojet e makiazhit pasi ka nuanca të ndryshme.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SUPERMATTE LIPSTICK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *