PRIME’N LIPS

PRIME’N LIPS

Categories: ,

Description

Prime’n Lips lipstick zgjat më shumë se 8 orë në buzët tuaja me intensitet të lartë. Eshtë i lehtë në buzë dhe i hidraton ato falë kokosit dhe vajrave të tjera që përmban. Vjen me 8 nuanca të ndryshme.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PRIME’N LIPS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *