POWDER BRUSH

POWDER BRUSH

L 1,200.00

Category:

Description

POWDER BRUSH me fije të buta përdoret për aplikimin e bronzerit dhe pudrës së fytyrës, shpatullave dhe dekoltesë.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “POWDER BRUSH”

Your email address will not be published. Required fields are marked *