PERFECT COVERAGE FOUNDATION

PERFECT COVERAGE FOUNDATION

Category:

Description

Perfect Coverage Foundation ju ofron një pamje të freskët për 24 orë! Flormar Perfect Coverage foundation ju ofron një pamje me nuancë të njëtrajtshme. Gjithashtu ndihmon në shëndetin e lëkurës pasi përmban vaj bajame dhe vaj ulliri. Perfect Coverage Foundation mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme UV sepse përmban SPF15. Eshtë e përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PERFECT COVERAGE FOUNDATION”

Your email address will not be published. Required fields are marked *