PARTY LIPSTICK

PARTY LIPSTICK

Category:

Description

Party Lipstick ka ngjyra intensive me teksturë të butë dhe pamje të shndritshme! I zbut buzët dhe mban aromë të mirë gjatë gjithë ditës.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PARTY LIPSTICK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *