NAIL POLISH DRYING SPRAY

NAIL POLISH DRYING SPRAY

Category:

Description

Flormar Nail Enamel Dryer është një produkt që kursen kohë në tharjen e manikyrit. Parandalon tharjen e kutikulave pasi përmban vitamin E, limon dhe vaj kikiriku. Për rezultat më të mirë mbajeni sprajin 15cm larg duarve pas aplikimit të manikyrit. Manikyri do t`ju thahet në një minutë.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NAIL POLISH DRYING SPRAY”

Your email address will not be published. Required fields are marked *