NAIL CARE 4 IN 1 COMPLETE CARE

NAIL CARE 4 IN 1 COMPLETE CARE

Category:

Description

Nail Care 4 in 1 Complete Care jo vetëm që forcon thonjtë dhe i hidraton por gjithashtu i krijon një sipërfaqe shumë të shëndetshme! Falë këtij produkti mund të kujdeseni për thonjtë që thyhen lehtësisht dhe janë të thatë. Mund të aplikoni 1 deri në 2 shtresa në thonjtë të pastër pa manikyr. Nëse dëshironi mund ta përdorni si primer poshtë manikyrit ose si shtresë të sipërme sipër manikyrit.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NAIL CARE 4 IN 1 COMPLETE CARE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *