MULTI-PURPOSE EYESHADOW BRUSH

MULTI-PURPOSE EYESHADOW BRUSH

L 480.00

Category:

Description

MULTI-PURPOSE EYESHADOW BRUSH përdoret për aplikimin e tonit në formë pudre ose kremoze. Ju lejon të punoni në zona të vogla si në pjesën e cepit të syrit dhe në zonën rreth vetullës.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MULTI-PURPOSE EYESHADOW BRUSH”

Your email address will not be published. Required fields are marked *