MOISTURIZING DAY CREAM

MOISTURIZING DAY CREAM

Categories: , ,

Description

Flormar Moisturizing Day Cream Normal & Dry Skin ndihmon fytyrën falë ekstraktit të shegës që përmban. E krijuar vecanërisht për lëkurë të thatë, kremi ndihmon në balancen e hidratimit të lëkurës. E zbut lëkurën dhe në të njëjtën kohë ofron një aromë të këndshme nga ekstrakti i shegës. Flormar Moisturizing Day Cream Normal & Dry Skin mund të përdoret cdo ditë në fytyrë të pastër dhe të larë me tonik. Në këtë menyrë mund të arrini pamjen e një fytyre të pastër dhe të shëndetshme.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MOISTURIZING DAY CREAM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *