MOISTURIZING DAY CREAM

MOISTURIZING DAY CREAM

Categories: , ,

Description

E dizenjuar për lëkurë me akne, Flormar Moisturizing Day Cream Anti-Blemish është ideale për hidratimin e lëkurës tuaj. Kremi ju ofron kujdes të lëkurës pa e bërë siperfaqen e yndyrshme, absorbohet në shumë pak minuta dhe zbut lëkurën në të njëjtën kohë. Kremi i cili nuk përmban vajra ofron një efekt zbutës falë abstraktit të Matcha Tea në formulën e vet. Kremi ju ndihmon në reduktimin e akneve nëse përdoret rregullisht bashkë me produktet e tjera pastruese.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MOISTURIZING DAY CREAM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *