MICELLAR CLEANSING WATER

MICELLAR CLEANSING WATER

Categories: , ,

Description

Nëse do të doni ta pastroni makiazhin, atëherë Flormar Micellar Cleansing Water është e duhura për ju! Flormar Micellar Cleansing Water ju lejon pastrimin e lehtë të syve , buzëve dhe fytyrës pa e irrituar lëkurën. E përshtatshme për të gjitha tipet e lëkures, uji e rifreskon fytyrën duke e lënë të freskët.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MICELLAR CLEANSING WATER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *