MATCH BUTTER LIP TINT

MATCH BUTTER LIP TINT

Category:

Description

Teksturë e lehtë dhe e shndritshme ,e pasur me ekstrakt orkideje është po aq e kujdesshme me buzët sa kjo lule delikate. Aplikoni në buzë nuancën tuaj të preferuar. Mbrojeni nga i nxehti dhe drita e diellit.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATCH BUTTER LIP TINT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *