MAT TOUCH FOUNDATION

MAT TOUCH FOUNDATION

Categories: , ,

Description

Matte Touch Foundation krijon një përshtatje perfekte me lëkurën. Flormar Matte Foundation është zgjedhja më e mirë për një finish mat dhe gjithashtu e bën fytyrën të duket bukur gjatë gjithë ditës. Eshtë zgjidhja perfekte për lëkurën e kombinuar dhe të yndyrshme. Aplikojeni në fytyrë dhe përhapeni me furcë ose sfungjer.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MAT TOUCH FOUNDATION”

Your email address will not be published. Required fields are marked *