MAKE-UP STICK FOUNDATION

MAKE-UP STICK FOUNDATION

Categories: , ,

Description

Me teksturën e butë qe ka, Make Up Stick Foundation është fonatinë shumë e thjeshtë për tu aplikuar. Falë pudrës speciale në formulën e vet do t`ju mbulohen të gjitha vijat, rrudhat dhe poret në lëkurë. Flormar stick foundation balancon njomësinë në lëkurë dhe nuk lejon formimin e bakterieve. Eshtë e përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës!

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MAKE-UP STICK FOUNDATION”

Your email address will not be published. Required fields are marked *