MAKE-UP FIX SPRAY

MAKE-UP FIX SPRAY

Category:

Description

Make-Up Fix Spray është një fiksues makiazhi i cili e mban atë të freskët gjatë gjithë ditës. Relakson fytyrën tuaj falë përmbajtjes me lule kamomili, ekstrakte trangulli dhe Bisabolol. Flormar Make-up Setting Spray është e përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës. Aplikojeni 20-25cm larg fytyrës në formë "X" dhe "T"

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MAKE-UP FIX SPRAY”

Your email address will not be published. Required fields are marked *