LOOSE POWDER

LOOSE POWDER

Category:

Description

Krijuar nga Flormar për një lëkurë të butë dhe të freskët. Loose powder kontrollon sasinë e yndyrës në lëkurë duke e mbajtur lëkurën të zbutur përgjatë gjithë ditës. Gjithashtu mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme UV.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOOSE POWDER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *