LONG WEARING LIPSTICK

LONG WEARING LIPSTICK

Categories: ,

Description

Me efektin që zgjat shumë, Long Wearing Lipstick do ti japi bukuri buzëve tuaja. I mbron buzët nga tharja pasi ka veti zbutëse dhe hidratuese falë përbërësve special .Vjen me 38 nuanca të ndryshme.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LONG WEARING LIPSTICK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *