Kiss Me More Lip Tattoo

Kiss Me More Lip Tattoo

L 700.00

Category:

Description

Nëse jeni pas një buzëkuqi që nuk do të njolloset dhe ofron pigmentim intensiv, atëherë Kiss Me More Lip Tattoo është i duhuri për ju! Qëndron në buzët tuaja per nje kohe teper te gjate me formulën afatgjatë! Me strukturën e tij të lëmuar dhe kremoze, buzëkuqi i lëngshëm është i lehtë për tu aplikuar. Ndryshe nga buzëkuqët e tjerë mat, buzet tuaja do te jene te hidratuara dhe furca do ta beje aplikimin teper te lehte. Për më tepër, është në dispozicion në 17 opsione të ndryshme ngjyrash për të shprehur stilin tuaj! Për një efekt të përsosur dhe afatgjatë, gjithçka që duhet të bëni është të prisni 1 minutë me buzët tuaja të hapura pas aplikimit që produkti të thahet.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kiss Me More Lip Tattoo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *