KABUKI BRUSH

KABUKI BRUSH

L 900.00

Category:

Description

KABUKI BRUSH me fije të dendura dhe të buta përdoret për aplikimin e bronzerit dhe pudrës së fytyrës, shpatullave dhe dekoltesë.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KABUKI BRUSH”

Your email address will not be published. Required fields are marked *