GRACEFUL MAKE UP SET

GRACEFUL MAKE UP SET

Categories: , ,

Description

Graceful Make Up Set përfshin: pudër kompakte, blush dhe ton për sytë. E përshtatshme për të gjitha nuancat e lëkurës, ju mundëson finish mat. Me tone me pigment të lartë është e përshtatshme edhe për makiazh gjatë ditës edhe gjatë natës. Blushi vjen me dy nuanca në ngjyrën e pjeshkës dhe roz duke definuar me shumë mollzat tuaja.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GRACEFUL MAKE UP SET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *