FLORMAR BODY MIST

FLORMAR BODY MIST

Categories: ,

Description

A jeni gati të shijoni aromat e mrekullueshme të sprajit gjatë gjithë ditës? Përmbajnë ekstrakte të ndryshme, Vitamin E, Hydroviton Plus dhe glicerine. Body Mist hidraton lëkurën. Mund ta aplikoni pak dushit dhe gjithashtu gjatë ditës.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FLORMAR BODY MIST”

Your email address will not be published. Required fields are marked *