EYEBROW DESIGN KIT

EYEBROW DESIGN KIT

Category:

Description

Eyebrow Design Kit do t`ju ndihmojë të keni vetulla perfekte vetëm me dy hapa. Xheli aplikohet shumë thjeshtë falë vajit jojoba në formulën e tij, ndërsa toni i vetullave i jep një pamje më natyrale. Kiti përmban gjithashtu furcën për aplikim dhe një piskatore.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EYEBROW DESIGN KIT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *