EXTREME MATTE LIPSTICK

EXTREME MATTE LIPSTICK

Categories: ,

Description

Extreme Matte Lipstick ju mundëson zbutjen e buzëve dhe nuanca të bukura në të njëjtën kohë. Eshtë buzkuq mat por nuk ndihet i rëndë në buzët tuaja. Zbut dhe hidraton buzët në të njëjtën kohë.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EXTREME MATTE LIPSTICK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *