DELUXE CASHMERE LIPSTICK STYLO

DELUXE CASHMERE LIPSTICK STYLO

Categories: ,

Description

Celsi i buzëve të buta dhe me super nuancë është Deluxe Cashmere Lipstick Stylo. Ka 10 nuanca të ndryshme dhe ka një finish gjysëm mat. Zbut buzët dhe i hidraton falë antioksidantëve që përmban në formulën e vet.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DELUXE CASHMERE LIPSTICK STYLO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *