CONTOUR PALETTE

CONTOUR PALETTE

Categories: , ,

Description

Contour Palette është perfekte për një makiazh tërheqës. Në mënyrë që të krijojnë formën perfekte, ky produkt përdoret si korrektor dhe kontur në të njëjtën kohë. Me nuancat e paletës mund të konturoni sytë, mollzat, hundën, nofullën dhe qafën. Flormar Contour Palette aplikohet thjeshtë falë teksturës kremoze. Përmban vaj jojoba e cila hidraton dhe ushqen lëkurën tuaj.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CONTOUR PALETTE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *