CLEAN CARE WET WIPES

CLEAN CARE WET WIPES

Categories: , ,

Description

Falë Flormar Clean Care Wet Wipes, e cila ndihmon në pastrimin e thellë të poreve dhe u lejon të hapen , mund ta pastroni lehtësisht fytyrën. Clean Care Wet Wipes, ju ofron pastrimin e syve dhe fytyrës pa lënë pas papastërti ose yndyrë në fytyrën tuaj. Përmbajnë përbërës hidratues dhe mund ta mbash në cantë pasi është e vogël dhe praktike.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CLEAN CARE WET WIPES”

Your email address will not be published. Required fields are marked *