CLAY MASK

CLAY MASK

Categories: , ,

Description

Pastrimi i thellë i lëkurës dhe ushqyerja në të njëjtën kohë me Flormar Clay Mask është shumë efektive. Ka tekturë kremoze që e bën të përhapet lehtësisht në fytyrë, thahet në pak minuta dhe heq papastëritë kur e shpëlan me ujë të ngrohtë. E përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës dhe e bën më të shëndetshme dhe të butë.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CLAY MASK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *