BLACK MASK

BLACK MASK

Categories: , ,

Description

Nëse do të doni ta pastroni lëkurën thellësisht dhe të largoni pikat e zeza, atëherë Flormar Black Mask është i duhuri për ju. Eshtë e përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës, pastron lëkurën nga pikat e zeza, papastëritë dhe yndyrën e tepërt. E bën fytyrën më të butë, pastron thellësisht, dhe në të njëtjën kohë hidraton. E lehtë në aplikim falë teksturës kremoze, thahet në disa minuta dhe hiqet lehtësisht pasi thahet. Mund të pastroni pikat e zeza duke e përdorur rregullisht.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BLACK MASK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *