ANTI BLEMISH BB CREAM

ANTI BLEMISH BB CREAM

Categories: , ,

Description

Anti-Blemish BB Cream, ju ndihmon të parandaloni formimin e akneve dhe zbutjes së lëkurës. Me efekt hidratimi, balancimi të yndyrës në lëkurë dhe SPF 15 duke e mbrojtur lëkurën nga rrezet e dëmshme UV. Flormar BB Cream vjen me 6 nuanca të ndryshme.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ANTI BLEMISH BB CREAM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *