Anti Age Eye Cream

Anti Age Eye Cream

Categories: , ,

Description

Flormar Anti-Age Day Cream hidraton zonën rreth syve dhe siguron rigjenerimin e qelizave në zonën përreth, në këtë mënyrë ju mbron nga rrudhat, qeset poshtë syve ose enjtjes. Kremi hidratant rrit kolagjenin dhe ndihmon në reduktimin e vijave. E përshtatshme për lëkurë të thatë dhe të yndyrshme, e mbron lëkurën nga rrezet UV falë SPF 15 që ka në formulë. Për rezultate më të mira aplikojeni cdo ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Anti Age Eye Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *