SUPERSHINE LIPGLOSS

SUPERSHINE LIPGLOSS

Categories: ,

Description

Supershine Lipgloss ju mundëson shkëlqim dhe xixë në të njëjtën kohë duke ardhur me 21 nuanca të ndryshme. Falë vajrave të ndryshme që përmban dhe shea butter hidraton dhe zbut buzët. Lipglossi ju mundëson ndricimin e dëshiruar në buzët tuaja.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SUPERSHINE LIPGLOSS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *