SILK MATTE LIQUID LIPSTICK

SILK MATTE LIQUID LIPSTICK

Categories: ,

Description

Matte lipstick krijon një teksturë të mëndafshtë në buzët tuaja. Zgjat shumë në buzë, ka teksture kremoze dhe përmban vajra të ndryshëm që ushqejnë buzët dhe nuk i lënë të dehidratohen.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SILK MATTE LIQUID LIPSTICK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *