Sharpener Flormar

Sharpener Flormar

L 200.00

Category:

Description

Prefësja Flormar ju mundëson mprehjen e dy llojeve të ndryshme të madhësive të lapsave. Falë dizajnit praktik mund të mprehni lapsat e syve,vetullave dhe buzëve.
0,01 Gr

Brand

Flormar

Pierre Cardin

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sharpener Flormar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *