ROUND COTTON PAD

ROUND COTTON PAD

Description

The Round Cotton Pads, kan një teksturë pambuku dhe formë të rrumbullaktë, ju lejon ta hiqni lehtësisht makiazhin nga sytë, fytyra dhe buzët. Eshtë me dy shtresa por ju ofron lehtësi në përdorim.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ROUND COTTON PAD”

Your email address will not be published. Required fields are marked *