RIDGE VANISHER

RIDGE VANISHER

Category:

Description

Flormar Ridge Vanisher,mbulon imperfeksionet e sipërfaqes së thoit. Nëse po kërkoni zgjidhje për thonjtë që kanë njolla, janë të verdha, krijohen shtresa ose copëzime, Righe Vanisher Primer është e duhura për ju! Ky përforcues, të cilin mund ta përdorni poshtë manikyrit, ka efekt të menjëhershëm dhe thahet shumë shpejt. Ju hidraton thonjtë duke i dhënë një pamje më të shëndetshme. Do ta pëlqeni shumë ndjesinë e butë që ju lë në thonj.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “RIDGE VANISHER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *