TROPICAL PLUMPING LIPGLOSS

TROPICAL PLUMPING LIPGLOSS

Category:

Description

Buzë të buta, të shndritshme, dhe të fryra arrihen me Pure Plumping Lipgloss! Pure Plumping Lipgloss definon buzët pa lënë pas ndjenjë ngjitëse. Ka teksturë kremoze dhe efekt rifreskues. Ofron një pamje natyrale dhe mund të aplikohet në cdo orë të ditës.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TROPICAL PLUMPING LIPGLOSS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *