PURE NUDE LIPSTICK

PURE NUDE LIPSTICK

Category:

Description

Buzkuqi Flormar Pure Nude ju jep butësinë e satinit! Falë teksturës së butë dhe teksturës intensive kremoze definon buzët në mënyrën më të mirë. Ka pigmentim të lartë e cila siguron zgjatje të efektit.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PURE NUDE LIPSTICK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *