PERFECT COVERAGE FOUNDATION

PERFECT COVERAGE FOUNDATION

Product Description

Perfect Coverage Foundation ju ofron një pamje të freskët për 24 orë! Flormar Perfect Coverage foundation ju ofron një pamje me nuancë të njëtrajtshme. Gjithashtu ndihmon në shëndetin e lëkurës pasi përmban vaj bajame dhe vaj ulliri. Perfect Coverage Foundation mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme UV sepse përmban SPF15. Eshtë e përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës.

Brand

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PERFECT COVERAGE FOUNDATION”

Your email address will not be published. Required fields are marked *