PEEL OFF BASE COAT

PEEL OFF BASE COAT

Category:

Description

Peel Off Base Coat bën pastrimin e manikyrit shpejt pa lënë pas njolla ose dëmtim të thoit. Peel Off Base Coat pastron manikyrin pa nevojën e acetonit. E bën aplikimin e manikyrit më të lehtë dhe falë ngjyrës transparente mund të venoset poshtë cdo lloj ngjyre dhe thahet në 8 minuta. Rekomandohet të aplikohen dy shtresa për rritjen e efektit të heqjes së manikyrit.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PEEL OFF BASE COAT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *