NO BITE REDESIGN

NO BITE REDESIGN

Category:

Description

Flormar No Bite është zgjidhja më e lehtë për ndalimin e zakonit të ngrënies së thonjve. Ky manikyr ka një shije të hidhur dhe mund të aplikohet i vetëm ose me manikyr sipër. Eshtë e përshtatshme edhe për fëmije pasi është edhe pa ngjyrë.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NO BITE REDESIGN”

Your email address will not be published. Required fields are marked *