NAIL FILE

NAIL FILE

L 150.00

Categories: ,

Description

Limë nga të dyja anët.Eshtë e përshtatshme për thonjtë natyral dhe me xhel.E thjeshtë në përdorim.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NAIL FILE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *