NAIL BUFER

NAIL BUFER

L 300.00

Categories: ,

Description

Nail Buffer është një limë multi funksionale. Buferi Flormar ka tre sipërfaqe të ndryshme për të ofruar një përvojë praktike të kujdesit ndaj thonjve. Filloni me anën gri të limës , vazhdoni me limën e bardhë dhe përfundojeni me rozë.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NAIL BUFER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *