MAT VELVET MATIFYING FOUNDATION

MAT VELVET MATIFYING FOUNDATION

Categories: , ,

Description

Flormar ju mundëson mbulim maksimal me Matte Velvet Matifying Foundation. Flormar Matte Velvet foundation u ofron një pamje të shkëlqyer duke e hidratuar fytyrën dhe eleminon ndjesinë e yndyrës në fytyrë. Kjo fondatinë nuk këshillohet për fytyrë të thatë dhe të ndjeshme.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MAT VELVET MATIFYING FOUNDATION”

Your email address will not be published. Required fields are marked *