MANICURE SET

MANICURE SET

L 1,000.00

Categories: ,

Description

MANICURE SET përbëhet nga: TWEEZER Pincetë për qimet. NAIL FILE Limë nga të dyja anët.Eshtë e përshtatshme për thonjtë natyral dhe me xhel.E thjeshtë në përdorim. TRIMMER Mund të shtyni kutikulat me fundin e trimerit dhe më pas ta hiqni atë me majën në formë V-je prej celiku. Përdoret shumë lehtë dhe nuk i dëmton thonjtë. Nail Clipper është një mjet praktik për të prerë thonjtë tuaj, dhe është bërë prej çeliku. Edhe thonjtë më të vështirë nuk janë më një sfidë.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MANICURE SET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *