LONG WEARING LIPGLOSS

LONG WEARING LIPGLOSS

Categories: ,

Description

Long Wearing Lipgloss është zgjedhja ideale për ato që janë duke kërkuar buzë të plota dhe me super shkëlqim. Buzë të hidratuara falë Shea Butter dhe vajit të mangos në formulë. LipGlossi vjen me 16 nuanca të ndryshme.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LONG WEARING LIPGLOSS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *