LIP BALM

LIP BALM

Category:

Description

Nëse dëshironi të kujdeseni për buzët dhe ti jepni nuancë në të njëjtën kohë, Flormar Lip Balm është perfekte për ju! I hidraton buzët falë shea butter, mbron buzët nga rrezet e dëmshme UV me SPF15 dhe gjithashtu vjen me 5 ngjyra dhe shije të ndryshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LIP BALM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *